26_1.jpg

CO MOŻE NIEBIESKA BIŻUTERIA

czwartek, 06 październik 2016 10:50

Fanom niebieskiego koloru spodoba się srebrna biżuteria z dzisiejszego artykułu. Eleganckie srebrne kolczyki z zapięciem za ucho ozdobione perłami i niebieskimi cyrkoniami znalazły się w towarzystwie z niebieską sukienką z wyciętymi plecami i wstawkami z pereł. To zestaw, który zdobył moje serce właśnie dzięki swojemu kolorowi. To odcień niebieskiego, który lubię najbardziej. Jest w nim coś królewskiego. Złota i srebrna biżuteria w tym kolorze w połączeniu z perłami idealnie pasuje do eleganckich spotkań i wielkich wyjść.

Moc niebieskiej biżuterii

 

Jeśli oficjalne ubranie w tym kolorze to za dużo, to biżuteria z szafirowymi wstawkami może przynieść Ci szczęście podczas ważnego spotkania firmowego. Dlaczego? Okazuje się, że kolor ten symbolizuje mądrość, inteligencję, poczucie humoru, a dodatkowo jeszcze uspokaja. Czy partner biznesowy bądź szef nie chcieliby widzieć Cię właśnie w takiej odsłonie? Jak widać biżuteria z niebieskimi akcentami oprócz swojego pięknego wyglądu posiada również inne ukryte funkcje. Myślę, że przy najbliższej nadarzającej się okazji warto z nich skorzystać. Poniżej znajdziecie nieco biżuteryjnych inspiracji w kolorze niebieskim. Piszcie jak się Wam podobają:) A może kiedyś biżuteria pomogła Wam w jakiejś nietypowej sytuacji?  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspiracje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OCEŃ TEN ARTYKUŁ

(7 głosów)

1 komentarz

  • Aleksandra


    czwartek, 06 październik 2016 20:07

    Zdjęcia i modelka są mistrzowskie! Biżuteria była dodatkiem ale za to jak istotnym, żeby współgrać z całością. Podoba mi się :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.